ساعات کاری: به صورت شبانه روزی
به دنبال بهترین خودروبر ایران هستید؟
کفپوش بتنی

کفپوش بتنی یک قطعه پیش ساخته بتنی با روکش پودر بتن سخت است و در معماری و طراحی مانند سبک مدرن وصنعتی و روستایی جایگاه خوبی دارد.

کفپوش بتنی یک قطعه پیش ساخته بتنی با روکش پودر بتن سخت است و در معماری و طراحی مانند سبک مدرن وصنعتی و روستایی جایگاه خوبی دارد.

کفپوش بتنی یک قطعه پیش ساخته بتنی با روکش پودر بتن سخت است و در معماری و طراحی مانند سبک مدرن وصنعتی و روستایی جایگاه خوبی دارد. این کفپوش بتنی به دلیل داشتن مزایای بیشمار، روش تولید مناسب و همچنین استاندارد ساخت مناسب ترین گزینه برای پوشاندن سطوح مختلف همچون پیاده روها و معابر به شمار می آید. به طور کلی کفپوش بتنی به انواع پلیمری، واش بتن، پرسی، ویبره ای و پرسی اتوماتیک تقسیم می شود که هر کدام از آن ها مجموعه سیمان بتن  با قیمت ارزان قابل خریداری می باشند. 

کاربرد کفپوش‌‌های بتنی
خواه به دنبال یک پاسیو با جذابیت دنیای قدیم باشید، یا یک پیاده‌رو با ذوق معاصر، طیف گسترده‌ای از کفپوش‌های بتنی متناسب با سبک و سلیقه مشتریان برای محوطه‌سازی کاربردند دارند.

ارسال شده در
مقالات

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با خشم عادلانه نکوهش کنید و از مردان فریب خورده متنفر باشید و تضعیف شده توسط جذابیت لحظه لذت چنان کور میل که آنها نمی توانند درد و مشکل را پیش بینی کنند.

آخرین نمونه کارها

به کمک نیاز دارید؟ یا به دنبال یک نماینده

کپی رایت 2023, وانکین. تمامی حقوق سایت محفوظ است.
باز کردن چت
سلام
چگونه می تونم کمک کنم؟